• Казимир Косидор додав нове відео
  Правильне харчування для схуднення
  1. Не варто надто сильно обмежувати калорійність свого раціону. Підбір продуктів відбувається за наступним принципом: Що? Коли? Скільки? 2. Вуглеводи слід їсти лише у першій половині дня. Краще – до 16.00. Далі вживаємо в їжу білки та овочі. Останні потрібно обирати з низьким глікемічним індексом.

  3. Намагайтеся зменшити кількість вживання простих вуглеводів.
  4. Стараємося обмежити вживання цукру, солі, солодощів, виробів із борошна, фаст фуду та, звісно, алкоголю. Це зовсім не означає, що ви не повинні різко відмовитися від цих продуктів. Іноді ви можете дозволити собі таку їжу в обмеженій кількості - краще у першій половині дня (до 12.00). Ключовий момент – не допустити емоційних зривів через харчування.

  5. Їмо невеликими порціями (200-250г) кожних дві-три години

  6. Не забувайте про правильний «водний режим». Протягом дня слід випивати 2-2,5 л води в залежності від вашої ваги. Як правило, це 30-40 мл на 1 кг маи тіла.

  7. Уважно слідкуйте за співвідношенням білків, жирів та вуглеводів у вашому раціоні. Оптимальна кількість: 30% - білки, 20% - жири, 50% - вуглеводи. Втім, усе це індивідуально і важливо уважно прислухатися до власного організму.
  8. Раціон не потрібно змінювати різко. Від шкідливих продуктів слід відмовлятися поступово.
  Правильне харчування. Золоті правила / Правильное питание для быстрого похудения
  Золоті правила правильного харчування Сьогодні поговоримо про те, як важливо правильно харчуватися під час схуднення. Не новина, ніякі фізичні навантаження н...
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  Запис знаходиться на модерації
  Запис успішно опублікований. Тепер вона буде видна в стрічці активності.
Unable to load tooltip content.