Завантаження обкладинки.. Перетягніть зображення, щоб змінити положення
Докладніше
З приємністю повідомляємо, що маємо за честь долучитися до презентації останнього проекту Американсько-української медич"..

З приємністю повідомляємо, що маємо за честь долучитися до презентації останнього проекту Американсько-української медичної фундації (AУМФ) – українського перекладу військово-медичної книги “Охорона психічного здоров’я в умовах війни” (2011).

Презентація відбудеться 15 листопада (середа).
Початок о 18.00.
Місце: ауд. 127 (Паркова), Центр Митрополита Андрея Шептицького, Козельницька, 2а.

Книга “Охорона психічного здоров’я в умовах війни” присвячена психічним розладам, які отримують військові під час бойових дій та робить наголос на важливості адекватної опіки над військовими під час переходу від несення служби до цивільного життя, а особливо на освіті та реабілітації під час відновлення від посттравматичного стресу. 

Основним завданням Американсько-української медичної фундації (AУМФ), неприбуткової благодійної організації, є переклад українською мовою відомих західних та американських медичних книг, а також допомога українським медикам у публікації їхніх праць рідною мовою з метою загального підвищення рівня прикладних наук та клінічних галузей медицини, що, як наслідок, забезпечує українських лікарів додатковою медичною освітою, відкриває для них західні стандарти охорони здоров’я, а відтак має вплив на покращення здоров’я населення України. 
Наразі Фундація успішно профінансувала понад 20 медичних книг, подарувала тисячі книг медичним університетам та бібліотекам України, а також забезпечила їх передплатою на провідні американські медичні журнали.

Ще
Друзі в Заході
Не знайдене друзів.
Announcements (0)
No announcements yet.
Фото Альбоми (2)
Відео (0)
До цієї події нема ще доданого відео.
Прикріплені елементи
Recent Activities
Ще немає активностей які можна відобразити
Unable to load tooltip content.